Op de Vlaamse feestdag ben jij de ster.
Op 11 juli kan je om 15.00 uur terecht op de Groentemarkt voor de acrobatische familievoorstelling 'Primus'.
Rosa Tyyskä en Jasper D'Hondt spelen twee primussen op de middelbare school van het leven. Met Primus loopt het circus voornamelijk op wielen en wordt er geschoten met scherp. Niet te missen!
De voorstelling duurt 40 minuten.
Het Leeshuus is uitzonderlijk open van 14.00 tot 18.00 uur voor een drankje en een hapje en de verkoop van kinderboeken.
Van 19.00 tot 22.30 uur kan je meezingen met Vlaanderen Zingt op het Wapenplein.
Het zangkrantje met liedjesteksten wakkert je geheugen aan en helpt je meezingen met voornamelijk Nederlandstalige liedjes. Een liveband leidt de samenzang in goede banen. Zingen maakt gelukkig en samen zingen brengt je helemaal in hogere sferen. Geniet met vrienden of familie van deze gratis meezingavond. In Oostende staan ook enkele Oostendse klassiekers op het programma zoals Aan het strand van Oostende (Louis Neefs), Mien Zeekapiting (Lucy Loes), M’n vintje komt noar huis (Lucy Monti), Bie uus aan ’t zèètje (Lucy Monti) en Leve de torre van Ostende (Jacco Ricardo).